11. 11. 2020

Když se spojí adrenalin, účel a vkus

Aktivní životní styl přináší vzrušující okamžiky. Vede nás po cestě dobrodružných momentů, vykresluje úsměv na tvářích lyžařů, běžkařů a snowboardistů… A co je pro všechny sportovce klíčem k parádním zážitkům na horách? Perfektní doplňky zimní výbavy – Relax brýle, čepice, rukavice nebo helmy. A na ty se teď podíváme.

Jak dlouho už jedeme ve stejné stopě?

Spolu s vámi odemykáme sportovní dobrodružství už roku 1996 a neustále se snažíme přinášet spoustu novinek, aby to všechno dávalo smysl nejen nám, ale hlavně vám, lyžařům. Aby to bavilo všechny v Relaxu i vás v poletujícím prašanu.

Rozumíme lyžařům. Přesvědčte se

Jako ryze česká firma vám moc dobře rozumíme a věříme, že dokážeme vystihnout nejen cestu ke sportovním, ale i estetickým zážitkům. Víme, že na kopci je potřeba, aby byly doplňky funkční, ale také komfortní. Naše Relax čepice a rukavice proto plní i jiný úkol. Hřejí a sluší!

Vedle líbivosti nabízíme hlavně ochranné pomůcky, které střeží vaše oči a hlavu, když svištíte z prudkého svahu. A pokud potřebujete opravdu spolehlivou helmu, podívejte se na náš sortiment. V Relaxu si vyberou nejen muži, ale i jejich ženy a ti nejmenší.

Myslíme na vaše pohodlí

Vedle helem jsou k mání i kvalitní lyžařské brýle, po kterých určitě sáhněte, když už si objednáváte naši helmu. Výrobky od stejné značky jsou zkrátka velmi dobře kompatibilní.Máte-li veškeré doplňky na hlavu, nezapomeňte na své ruce. Musí totiž zůstat v teple, aby udržely hůlky, a proto mrkněte na nabídku našich rukavic. A kdybyste snad potřebovali poradit, budeme se na vás těšit ve všech prodejnách a všude tam, kde vynikající vybavení dotváří vaši radost z pohybu.

Všechny zajímavosti Sorry, your browser does not support inline SVG.
>